«Конструктив» республика форумы Чистайда узачак.

2024 елның 20 сентябре, җомга

Катнашучыларны цифрлы, психологик һәм идеологик куркынычсызлык өлкәсендә практорийлар, практикумнар һәм тренинглар көтә.

Чистай «Конструктив»республика форумы мәйданчыкларының берсе булачак. Катнашуга 16 яшьтән 35 яшькә кадәрге яшьләр, шулай ук яшьләр сәясәте, мәгариф һәм мәдәният өлкәсендә эшләүче белгечләр чакырыла.

30 сентябрьдән 2 октябрьгә кадәр чара ТР башкаласында, 3 октябрьдә – Чаллыда, 4 октябрьдә Чистайда булачак.

Форум ике форматта узачак. Бу шәһәрләр үзәгендә ачык мәйданчыклар да, «без — ул дөнья! " бергәлегендә турыдан-туры трансляцияләр дә."алар куркынычсызлык өлкәсендәге иң төп мәсьәләләр буенча фикер алышу үзәге булачак.

Катнашучыларны бөтен Россиядән спикерлардан һәм экспертлардан цифрлы, психологик һәм идеологик куркынычсызлык өлкәсендә тренорияләр, практикумнар һәм тренинглар көтә. Гаризалар 28 сентябрьгә кадәр ссылка буенча кабул ителә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: