Чистай муниципаль районы Башлыгының Россия көне белән котлавы

2020 елның 12 июне, җомга

Хөрмәтле чистайлылар!

Сезне чын күңелдән бәйрәм-Россия көне белән котлыйм!

12 июньдә без төп дәүләт бәйрәмнәренең берсе-Россия көнен билгеләп үтәбез. Ул милли бердәмлекне һәм Ватаныбызның хәзергесе һәм киләчәге өчен уртак җаваплылыкны символлаштыра. Россия-уникаль тарихы, бай мәдәни һәм рухи мирасы булган бөек ил, һәм, иң мөһиме, гасырлар буе гореф-гадәтләрен саклаган һәм арттырган, Ватаныбызның чәчәк атуы, үз җиңүләре һәм казанышлары белән туган якны данлаган кешеләр.

Барыгызга да район һәм дәүләт иминлеге өчен игелекле эшләрегездә уңышлар, барлык план һәм амбицияләрнең тормышка ашуын, нык сәламәтлек, шәхси һәм гаилә бәхете телим! Бу бәйрәм иртәгәсе көнгә ышаныч өстәсен, балаларыбыз һәм оныкларыбызның имин киләчәге символы булсын, уртак максатларыбызга һәм бурычларыбызга алга таба да алга таба алга бару өчен көч бирсен.

Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов катнашты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: