Студентлар ныклы гаилә мөнәсәбәтләре серләре белән таныштылар

2024 елның 17 октябре, пәнҗешәмбе

Чистайдагы Никахлашу сараенда В.и. Тимирясов исемендәге Казан инновацион университетының Чистай филиалы студентлары белән очрашу узды.

Бу очрашу Әтиләр көненә багышланган иде.

Студентлар Чистай шәһәрендә беренчеләрдән булып Муромадагы Изге Троица монастыреннан капсулада китерелгән «Гаилә учагы» тирәсенә җыелганнар. Безнең яңалыкларны күзәтәсез икән, капсуланы Яңа Чишмә районыннан алып кайтканнарын беләсез. Ут Чистайда 21 октябрьгә кадәр булачак һәм Татарстан Республикасының Югары Ослан районына тапшырылачак.

Чара "Статус «балаларга һәм яшьләргә психологик-педагогик ярдәм күрсәтү үзәге»МБУ катнашында узды.

Үзәк белгечләре «ныклы никах серләре»модельләштерү тренингы уздырды.  Сәламәт мөнәсәбәтләр критерийлары турында фикер алышынды, яшь кешеләр гаиләдәге, киләчәктәге тормышларын ничек күз алдына китерә, бу мөнәсәбәтләрдә кыйммәтле һ. б.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: