Гражданнарны кабул итү!

2024 елның 1 июле, дүшәмбе

Ата-аналары алимент түләүдән баш тарткан балигъ булмаган гаиләләргә хокукый ярдәм күрсәтү өчен Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районында Бердәм кабул итү көне уздыру турында мәгълүмат.

Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районы хәбәр итә: 2024 елның 2 июлендә 16.00 сәгатьтән 18.00 сәгатькә кадәр ТР, Чистай шәһәре, К.Маркс урамы, 46, 12 нче кабинет адресы буенча ата-аналары алимент түләүдән баш тарткан балигъ булмаган балалары булган гаиләләргә хокукый ярдәм күрсәтү максатыннан гражданнарны кабул итү гамәлгә ашырылачак.

Кабул итүдә Чистай шәһәр прокуратурасы, суд приставлары хезмәте, Чистай муниципаль районы Башкарма комитетының опека һәм попечительлек бүлеге, Чистай шәһәре мәшгульлек үзәге, Чистай муниципаль районында ТР МТЗиСЗ социаль яклау идарәсе вәкилләре катнашачак.

Кабул итүгә алдан язылу 5-37-68 телефоны буенча узачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: