Казан инновацион университетының Чистай филиалы студентлары «Весенняя капель» республика фестивале пьедесталында!

2023 елның 17 марты, җомга

В.Г. Тимирясов исемендәге Казан инновацион университетының талантлы студенты тормышында төп вакыйга - «Весенняя капель» студентлар иҗаты республика фестивале. Нәкъ менә шушы якты һәм ялкынлы вакыйгадан балаларның язы башлана!

Чистай филиалы студентлары гореф-гадәтләре һәм традицияләре белән танышу аша Россия халыклары тарихына һәм мәдәниятенә багышланган концерт программасын күрсәттеләр.

Яшь артистларның чыгышлары жюри әгъзаларын да битараф калдырмады. Конкурс йомгаклары буенча Чистай филиалы студентлары мактаулы икенче урынны алды! Безнең егетләр чираттагы итеп иң иҗади, талантлы һәм креатив студентларның нәкъ менә биредә укуын расладылар! Котлыйбыз!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: