Хокукый белемнәр мәктәбе дәресе

2020 елның 2 декабре, чәршәмбе

«18 яшьтән өлкәнрәк инвалид балаларның һәм инвалидларның ата-аналары Бөтенроссия оешмасы»ҖЧҖ булышлыгында инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) өчен Татарстан Республикасында Кеше хокуклары буенча вәкаләтле вәкил каршындагы Хокукый белемнәр мәктәбе дәресе.

2020 елда Вәкаләтле вәкил инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) булган гражданнарга түләүсез юридик ярдәм күрсәтүгә һәм хокукый агартуга юнәлдерелгән социаль проект гамәлгә ашыра.

2020 елның 4 декабрендә 15.00 сәгатьтә инвалид балаларның ата-аналары (законлы вәкилләре) өчен видеоэлемтә режимында ШПЗ дәресе узачак:

Дәрес үткәрәчәк:

Татарстан Республикасы Хезмәт, мәшгульлек һәм социаль яклау министрлыгы вәкиле

Катнашу өчен 89991579442 телефоны буенча дәрескә язылырга кирәк (моның өчен сезнең исем-фамилиягезне һәм элемтә өчен телефон номерыгызны WhatsApp яки смс-хәбәр буенча җибәрергә кирәк) (контактлы зат:
Галиуллина Аделина Илдар кызы) һәм билгеләнгән вакытта Zoom конференциясенә сылтама буенча кушылырга кирәк.

Шулай ук хәбәр итәбез, сез, бәлки, алдан ук җибәрелде кыска сорау (*түгел мөрәҗәгать), анда сез шулай ук телисезме алырга җавап вакытында дәресләр, электрон адрес: Adelina.Galiullina@tatar.ru к

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: