Иң яхшы механизаторларга муниципаль район башлыгы премиясенә сертификатлар тапшырылды.

2020 елның 7 августы, җомга

Чапурин Денис Николаевич, шулай ук аның хезмәттәшләре «Чистай " АФ механизаторлары Дмитриев Максим Михайлович, Осипов Михаил Алексеевич, Шәрәфетдинов Дауд Салихҗан улы, Әхмәтҗанов Касим Рәис улы, Нагимов Илгиз Дилшат улы, Шапин Александр Дмитриевич, «Закамье-Агро» ҖЧҖ механизаторлары Ногманов Радик Рәшит улы, Кузьмин Евгений Иванович, Шәрәфетдинов Артур Эдуард улы, Симаков Виктор Анатольевич, Мухаметдинов Радик Зинур улы, Глактеев Артем Геннадьевич, Шәрифуллин Илгис Госман улы, Нуриев Ришат Исмәгыйль улы Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов һәм муниципаль районның авыл хуҗалыгы һәм азык-төлек идарәсе башлыгы Александр Ромадановский кулыннан муниципаль район башлыгы премиясенә сертификатлар алдылар.
Традиция буенча, сертификатлар комбайнчыларга тапшырыла, 500 сумлык премиягә сертификатлар һәр көн саен эшләнгән норма өчен тапшырыла. Авыл хуҗалыгы җитештерүчеләренең уңыш төрләре Яхшы. Механизаторларыбызга уңышлар телибез.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: