Чистай муниципаль районы Башлыгының Россия Эшмәкәрләре көне белән котлавы!

2020 елның 26 мае, сишәмбе

Хөрмәтле эшмәкәрләр!

Хәзерге вакытта безнең заманча җәмгыятьне эшмәкәрлек эшчәнлегеннән башка күз алдына китерү кыен. Бүген эшмәкәр булу-рисклардан курыкмаска, күп эшләргә, даими рәвештә карарлар эзләргә, яңа идеяләр һәм проектларны тормышка ашырырга, ә үз эшеңнең уңышына чиксез ышанырга дигән сүз.

Кече һәм урта бизнес район икътисадында ныклы урын алып, өстәмә эш урыннары булдыра, бюджетка салымнар түли, инвестицияләр җәлеп итә, халыкны төрле, сыйфатлы товарлар һәм хезмәтләр белән тәэмин итә. Сез чыннан да мөһим һәм җаваплы эш белән шөгыльләнәсез, районның социаль тотрыклылыгын тәэмин итүгә зур өлеш кертәсез. Сезнең хезмәтегез киләчәктә дә туган шәһәрегез, республика, илнең чәчәк атуына юнәлтелсен.

Барлык эшмәкәрләргә Чистай районының социаль-икътисадый үсешенә бәяләп бетергесез өлеш керткәннәре, бетмәс-төкәнмәс энергия һәм һөнәри осталыклары өчен ихлас рәхмәтемне белдерәм.

Бизнесның чәчәк атуын, прогрессив идеяләр, ышанычлы эшлекле партнерлар, уңышлар һәм иминлек телим!

Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Иванов катнашты.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: