"Рәхмәт сезгә!" флешмобы

2020 елның 5 мае, сишәмбе

Чистай «Юлдаш «өлкәннәр һәм инвалидлар өчен интернат-йорты хезмәткәрләре» #СПАСИБОЧТОВЫСНАМИ! «флешмобы оештырдылар».

Учреждение җитәкчелеге, персонал һәм интернат-йортта яшәүчеләр Чистай муниципаль районы Башкарма комитетына, Чистай шәһәр Прокуратурасына, Чистай районара тикшерү бүлегенә, ТР буенча Роспотребнадзор идарәсенең Чистай шәһәрендәге территориаль бүлегенә, «Бердәм Россия» партиясенең Чистай җирле бүлекчәсенә, «Чистай РҮХ» ДАССОна күрсәтелгән ярдәм, ярдәм һәм игътибар өчен ихлас күңелдән рәхмәт белдерә.
Исегезгә төшерәбез, 27 апрельдән учреждение вакытлыча үз-үзеңне изоляцияләү режимына күчте. Социаль хезмәт алучылар һәм персонал яши интернат-йортында. Мондый чаралар COVID-19 коронавирус йогышын кисәтү һәм булдырмау максатларында кабул ителде.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: