Бүген өченче чакырылыш Чистай шәһәр Советының чираттагы кырык өченче утырышы узды

2019 елның 27 декабре, җомга

«Чистай шәһәре» муниципаль берәмлеге башлыгы урынбасары Михаил Ксенофонтов рәислегендә депутатлар 2 карар проектын карадылар.

Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районының «Чистай шәһәре «муниципаль берәмлеге бюджетына 2019 елга һәм 2020-2021 еллар план чорына үзгәрешләр кертү турында» гы карар проектын көн тәртибенә Чистай муниципаль районының Финанс-бюджет палатасы җитәкчесе Наталья Карманова кертте.

Чистай шәһәр Советының 28.09.2017 ел, № 18/2 «Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районы «Чистай шәһәре» муниципаль берәмлеге милкендә булган мөлкәт белән идарә итү һәм идарә итү тәртибе турындагы нигезләмәне раслау хакында» карарына үзгәрешләр кертү турында Чистай муниципаль районы Җир һәм мөлкәт мөнәсәбәтләре палатасы җитәкчесе урынбасары Рамил Шакиров чыгыш ясады.

Барлык тәкъдим ителгән карарлар проектлары буенча депутатлар бертавыштан карарлар кабул иттеләр. Алар барысы да «Чистопольские известия» («Чистай хәбәрләре») газетасының якындагы чыгарылышларында басылып чыгачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: