Гражданнарның җыеннары дәвам итә!

2023 елның 27 гыйнвары, җомга

26 гыйнварда Чистай муниципаль районы башкарма комитеты җитәкчесе Эдуард Хәсәнов Чистай районара почтамты һәм «Таттелеком»ГАҖ филиалының Чистай ЗУЭСы хезмәт коллективлары белән очрашты.
Хезмәткәрләргә Чистай муниципаль районының 2022 елда социаль-икътисадый үсешендә ирешелгән иң мөһим нәтиҗәләр турында мәгълүмат җиткерелде һәм 2023 елга планнар билгеләнде.

Әңгәмә барышында Эдуард Хәсәнов очрашуда катнашучыларның күпсанлы сорауларына җавап бирде.

Очрашу азагында Эдуард Хәсәнов Чистай шәһәре почта элемтәсе бүлегенең 1 класслы почтальон почтальоны Гайфетдинова Рәйсә Рифгат кызын «Татарстан Республикасының Атказанган мәгълүматлаштыру һәм элемтә хезмәткәре» дигән мактаулы исем белән котлады.

Шулай ук элемтә тармагында озак еллар намуслы хезмәте һәм «Таттелеком»ГАҖ филиалының Чистай районара почтамты һәм Чистай ЗУЭСы хезмәткәрләренә һөнәри эшчәнлекләрендә ирешкән уңышлары өчен Чистай муниципаль районы башлыгының Мактау грамоталары тапшырылды.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: