Чистай муниципаль районы башлыгы Дмитрий Алексеевич Ивановның туган көне белән котлыйбыз

2021 елның 5 августы, пәнҗешәмбе

Хөрмәтле Дмитрий Алексеевич!

Туган көнегез белән иң ихлас котлауларны кабул итегез!

Район башлыгы вазыйфасында җаваплы эшләү дәверендә Сез шәһәр потенциалын тормышка ашыруда, аның үсешенә юнәлдерелгән мөһим мәсьәләләрне хәл итүдә зур уңышларга ирештегез, үз эшчәнлегегез, актив тормыш позициясе, эшкә сәләтлелегегез белән югары абруй һәм хөрмәт казандыгыз. Бүген сез шәһәребезнең чәчәк атуына, димәк, халыкның иминлеге өчен юнәлдерелгән яңа проектларны тормышка ашырасыз.

Югары профессиональлек, кешелеклелек сыйфатлары, тулы фидакарьлек, гаделлек, үз-үзеңә һәм кул астындагыларга таләпчәнлек, җаваплылык алырга әзерлек, Сезнең белән эшләргә һәм аралашырга насыйп булган һәркемдә тирән ихтирам уята.

Бу истәлекле көндә Сезгә чын күңелдән нык сәламәтлек, бетмәс-төкәнмәс оптимизм, зирәклек һәм сабырлык, дөрес карарлар һәм перспективалы проектлар, ышанычлы ярдәмчеләр һәм якыннарыгызны яратуыгызны телибез! Иминлек, тынычлык һәм иминлек! Сезне гомер буе бәхет, уңыш һәм хөрмәт итсен! Бәйрәм белән!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: