Гражданнарны кабул итү!

2020 елның 30 октябре, җомга

Татарстан Республикасы Чистай муниципаль районы хәбәр итә: 2020 елның 3 ноябрендә 15.00 сәгатьтән 17.00 сәгатькә кадәр ТР, Чистай шәһәре, Бебель урамы, 129 нчы кабинет адресы буенча, 5 нче кабинетта ата-аналары алимент түләүдән качкан балигъ булмаган гаиләләргә хокукый ярдәм күрсәтү максаты белән гражданнарны кабул итү оештырыла.

Кабул итүдә Чистай муниципаль районы Башкарма комитеты җитәкчесенең социаль мәсьәләләр буенча урынбасары Г.Ю. Задворнова, Чистай шәһәре прокуратурасы, суд приставлары хезмәте, Чистай муниципаль районы Башкарма комитетының опека һәм попечительлек бүлеге, ТР Хезмәт, халыкны эш белән тәэмин итү һәм социаль яклау министрлыгының Чистай муниципаль районындагы социаль яклау идарәсе, Чистай шәһәре халыкны эш белән тәэмин итү үзәге вәкилләре катнашачак.

Кабул итүгә алдан язылу 5-37-68 телефоны буенча барачак.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: