Барысына да каешларны эләктерергә, без өскә таба барабыз 🚀

2019 елның 22 сентябре, якшәмбе

Нэкъ менә шундый девиз белән  республика конкурсының иң яхшылары конкурсының заявка кампаниясен ачтылар.

9 ел яшәү дәверендә «өскә!» үзен сәламәт лидерлык, шәхси һәм һөнәри үсеш өчен иң яхшы мәйданчык буларак танытты. Ел саен бәйге иң текә, кызыклы һәм максатчан яшьләрне җыя, аның базасында көчле белем бирү программасы һәм иң кызыклы конкурс процедурасы уза.

Әгәр болар барысы да сезнең турында түгел, Сез дә булдыра аласыз, ә тагын сез конкурентлыктан куркасыз икән, Сезгә барыбер бәхетне сынап карарга һәм гади чумарга атмосферасына конкурс. Чит ил стажировкалары, Татарстан Республикасы министрлыкларында һәм ведомстволарында стажировка узу, тагын Татарстан Республикасы Ел лидеры булу мөмкинлеге бар. Килешәсездер, мондый тәм-томлы перспективаларны кулдан ычкындырасы килми.

⠀Саклагыз, онытмас өчен!

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: