Чистайлыларны вебинарга чакыралар

2021 елның 30 ноябре, сишәмбе

2021 елның 9 декабрендә 10.00 сәгатьтә Россия Федераль салым хезмәтенең Татарстан Республикасы буенча идарәсе салым түләүчеләр өчен " шәхси эшкуарларның иминият взнослары буенча фиксацияләнгән түләүләрне түләү тәртибе. 2022 елда иминият взносларының түбәнәйтелгән тарифлары. Салым салуның махсус салым режимнарын куллану үзенчәлекләре»темасына семинар-киңәшмә узды.

Вебинарның спикерлары булып юридик затларга салым салу бүлеге башлыгы Эльмира Хәмидуллина һәм 3 нче номерлы федераль контроль бүлеге башлыгы Гүзәл Арикова чыгыш ясаячак.

Вебинарда катнашучылар тәкъдим ителгән темалар буенча сорауларны турыдан-туры эфирда чатта язма рәвештә бирә алалар. Катнашу-бушлай, алдан теркәлү мәҗбүри.

Вебинарда катнашу өчен кирәк:

• сылтама буенча күчәргә (https://w.sbis.ru/webinar/78c2cf9f-34db-436b-a3ea-0baa2351503b);

• ачылган биттә «катнашачакмын» төймәсенә басып, чарага теркәлергә кирәк;

• вебинар алдыннан ссылку ачарга һәм "күчәргә"вебинарга".

Онлайн-вебинарлар республика халкының салым грамоталылыгын арттыру, шулай ук салым органнарының ачыклыгын үстерү, бизнес белән оператив хезмәттәшлек итү һәм салым белән идарә итүнең нәтиҗәлелеген арттыру максатларында үткәрелә. Семинарлар кысаларында салым түләүчеләр белән салым белән идарә итүнең хокук куллану практикасы мәсьәләләре буенча фикер алышу үткәрелә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: