Чистайда яңа ел чыршылары кайда һәм кайчан узачак

2019 елның 13 декабре, җомга

Тиздән-Яңа ел. Күпләр бәйрәмгә әзерлек белән мәшгуль. Өлкәннәр күңелле мәшәкатьләр белән мәшгуль. Балалар түземсезлек белән бүләкләр көтә.

Бәйрәм тау артында түгел. Шәһәребезнең микрорайоннарында чыршылар кайчан кабыначак соң?

Беренче ачыш Тегермән мәйданы микрорайонында, Чернышевский урамында, 23 декабрьдә, 17 сәгатьтә булачак.

25 декабрьдә бәйрәм чаралары шәһәрнең дүрт микрорайонында узачак:

сәгать 10да-Крутая Гора бистәсендә,

15 сәгатьтә - "кирпеч" территориаль иҗтимагый үзидарәсендә, 6 нчы мәктәп территориясендә

16.00 сәгатьтә - "Вектор" радиокомпаниясе янында,

18 сәгатьтә-Мебель фабрикасы микрорайонында, Боз спорт сарае территориясендә.

26 декабрьдә, 18 сәгатьтә, чистайлыларны "Татнефть-Олимп"стадионында сәгать заводы микрорайонында чыршы ачу тантанасына көтәләр. Шул ук вакытта бәйрәм тамашасы водников бистәсендә дә узачак.

27 декабрьдә, 18 сәгатьтә, Студентлар урамы, 1 адресы буенча урнашкан авыл хуҗалыгы техникумы территориясендә Чыршы утлары кабыначак.

31 декабрь көнне 17 сәгатьтә чистайлыларны Скарятин бакчасында төп шәһәр чыршысы ачылу көтә.

Сайттагы барлык материаллар лицензия буенча тәкъдим ителә: